fbpx

Pojištění půjčky se vždy vyplatí

pojištění nebankovní půjčky

Každý už někdy o pojištění schopnosti splácet spotřebitelský úvěr jistě slyšel. Každá banka ale i solidní nebankovní společnost Vám k půjče pojištění schopnosti splácet nabídne. Co je v takovém případě důležité? Smluvní podmínky daného pojištění. Zjistit si na jaké možné situace se pojistka vztahuje, jaké jsou výluky z pojištění a neposlední řadě jeho cena a rozsah plnění. Aby za Vás pojišťovna platila, je nutné vždy včas reagovat na vzniklou situaci. Základem "úspěchu" je rychlá komunikace, doložení dokladů o pracovní neschopnosti nebo ukončení pracovního poměru. Pojistnou událost pojišťovna obvykle posoudí během několika dní a vy tak máte o starost méně...

Dlouhodobá pracovní neschopnost

Vážná nemoc, která si vyžaduje tolik péče, že nejste schopni plnit svou práci a vydělávat tím peníze. Úraz při sportu, který vás omezuje stejně tak. Některé úrazy se jistě dají překonat, zlomená noha v kanceláři není v zásadě omezující, ale chirurg se zlomenou rukou je po dobu rekonvalescence prakticky nepoužitelný. Finance, kterými vás zajistí váš zaměstnavatel a následně OSSZ, ani zdaleka nečiní 100 % vašich obvyklých příjmů. Proto může být problematické splácet v období pracovní neschopnosti úvěr. Pokud jste ale svůj úvěr pojistili, nemusíte mít obavy. Po dobu vašeho zotavování se o splácení postará pojišťovna, kterou jste tím pověřili a pravidelně jí platíte pro případ, že se něco takového stane. Nejdůležitější je v tomto případě rychle jednat. Kontaktovat poskytovale půjčky, popřípadě pojišťovnu. Po doložení potřebných dokladů máte dle smluvních podmínek pojistky hrazeny splátky úvěru. Vyhnete se tak nepříjemnostem spojeným s vymáháním nebo zesplatněním půjčky.

Může vás potkat trvalá invalidita

Nechceme malovat čerta na zeď a nikomu nic zlého nepřejeme. Jen uvažujeme prakticky. V důsledku vážného úrazu můžete být invalidní a následky vaší nehody mohou být trvalého rázu. Samozřejmě, ne ze všech povolání jste tímto ihned vyloučeni. Ale pokud zůstanete trvale sedět na invalidním vozíku, široké spektrum možných pracovních míst se najednou rapidně zúží. Nehledě na to, že trvalá invalidita může znamenat i doživotní pobyt na lůžku. Co se v tom případě stane se splátkami vašeho úvěru? Splácení za vás převezme pojišťovna, u které jste úvěr pojistili. Pokud jste tak učinili.

Ztráta zaměstnání

Jistě se shodneme na tom, že nezaměstnanost je strašákem dnešní doby. Kdo nemá práci, přichází často o svůj dosavadní životní standard. A čím déle bez práce je, tím skeptičtěji se na něj potenciální zaměstnavatelé dívají. I kdybyste nakrásně za několik měsíců našli novou a mnohem lepší práci, než byla vaše dosavadní, kdo za vás bude splácet úvěr během doby, kdy budete zaměstnání hledat? Unese to váš rozpočet? Protože pokud ne a úvěr jste nepojistili, dostanete se do finančních i životních potíží, ani nebudete vědět jak. V opačném případě se můžete bez obav soustředit na hledání nové práce a splátky úvěru pustit z hlavy – vše zajistí pojišťovna.

 

Kam dál? Výhody nebankovní půjčky

Žádost o půjčku ZDE: limit 250.000,- Kč. Vyřízení během několika minut zdarma

 1. Jaká částka?(*)
  Neplatný Vstup
 2. Jméno(*)
  Neplatný Vstup
 3. Příjmení(*)
  Neplatný vstup
 4. Kraj(*)
  Neplatný vstup
 5. Telefon (*)
  Neplatný Vstup
 6. Email(*)
  Neplatný Vstup
 7. Rodné číslo (*)
  Neplatný Vstup
 8. * vložte rodné číslo bez lomítka
 9. Poznámka
  Neplatný Vstup
 10. (*)
  Neplatný vstup

 11. (*) Je povinná položka
Begin< >End
caslav

František Voženílek

úvěrový specialista

Web: www.nebankovni-pujcka.online

Tel: 603 574 454

Lucie Hurábová

úvěrový specialista

Web: www.garantpujcka.cz

Tel: 603 766 864

půjčky praha 5

Marek Drga

Tel.: 733 753 953

www.pujckyzdarma.com

Martina Ulrichová

úvěrový specialista

web: www.pujcky-kolin.cz

tel: 727 975 544

Miroslava Kubešová

úvěrový specialista

Web: www.mapujcka.cz

Tel: 603 573 980

beroun

Klára Neumannová

úvěrový specialista Beroun, Praha

Web: www.pujckaneniproblem.cz

Tel: 776 130 284

Jitka Blaháková

úvěrový specialista

Web: www.pujcka.expert

Tel: 730 658 841

kraluv dvur

Jindřiška Krauzová

úvěrový specialista Králův Dvůr, Praha

Web: www.pujckaneniproblem.cz

Tel: 773 800 880

Zdeněk Plch

Tel.: 776 839 649

www.nebankovnipujckyhradec.cz

Jitka Blaháková - úvěrový specialista okres Pardubice

Web: www.pujcka.expert

Facebook: zde

Tel: 730 658 841

Pobočka:…

Facebook